Головна / / Полімерна упаковка

Полімерна упаковка

Вторинний полімер

Поліетиленова плівка

Термоусадочна плівка широко застосовується для упаковки продуктів харчування, скляних і пластикових банок та пляшок, галантерейних і господарських виробів, будівельних товарів та інших промислових товарів народного споживання. Плівка світлостабілізована теплична з підвищеною міцністю, яка досягається за рахунок комплексного використання системи світлостабілізуючих та антиокислювальних добавок. Їх введення перешкоджає швидкому руйнуванню поліетилену під дією УФ випромінювання і забезпечує…

Термоусадочна плівка широко застосовується для упаковки продуктів харчування, скляних і пластикових банок та пляшок, галантерейних і господарських виробів, будівельних товарів та інших промислових товарів народного споживання.

Плівка світлостабілізована теплична з підвищеною міцністю, яка досягається за рахунок комплексного використання системи світлостабілізуючих та антиокислювальних добавок. Їх введення перешкоджає швидкому руйнуванню поліетилену під дією УФ випромінювання і забезпечує можливість експлуатації плівки впродовж 2, 4 і більше сезонів.

Термоусадочні мішки призначені для упаковки продукції на палетах, виготовляються з термоусадочної плівки, отже, мають усі переваги цієї плівки. Термоусадочні мішки широко застосовуються для упаковки будівельних матеріалів. Мішки усаджуються, як правило, ручним газовим пальником або будівельним феном.

Плівка для мульчування, застосовується з метою отримання більш раннього та багатого урожаю, притягає все більше послідовників. Цей метод добре зарекомендував себе для таких теплолюбних овочів як: перець, томати, кукурудза, а також при роботі з виноградною лозою.

Флексодрук на плівках робиться як на власних матеріалах, так і на матеріалах замовника. Пропонуємо нанесення малюнку на поліетиленову плівку (від 1 до 4 кольорів) флексографічним способом на сучасних машинах. Устаткування дозволяє наносити друк на плівку шириною до 1600 мм, товщина плівки від 25 мкм.

Поліетиленові пакети

Поліетиленовий пакет – мішок, що застосовується для перенесення і зберігання речей та матеріалів, виготовлений з поліетилену (поліетиленової плівки).  Сучасне виробництво дозволяє виготовляти пакети ПЕ різних типів, конструкцій та розмірів. Найбільш поширена класифікація їх видів за призначенням до використання: Фасувальні пакети найчастіше прозорі та тонкі (їх товщина може досягати лише 4-5 мкм). Вони застосовуються для упаковки…

Поліетиленовий пакет – мішок, що застосовується для перенесення і зберігання речей та матеріалів, виготовлений з поліетилену (поліетиленової плівки). 

Сучасне виробництво дозволяє виготовляти пакети ПЕ різних типів, конструкцій та розмірів. Найбільш поширена класифікація їх видів за призначенням до використання: Фасувальні пакети найчастіше прозорі та тонкі (їх товщина може досягати лише 4-5 мкм). Вони застосовуються для упаковки штучного промислового чи харчового продукту, захищають його від забруднень і вологи. Можуть виготовлятися із поліетиленів усіх видів. Пакети типу «майка» з бічними ручками та складками у складеному вигляді схожі на цей елемент одягу. Найбільшого поширення набули як упаковка покупок у супермаркеті завдяки зовнішній компактності, внутрішній місткості та зручності транспортування. Найчастіше виготовляються із ПНД. Пакети з ручками візуально наближені до сумок, вимагають додаткових вкладень виробництва і коштують трохи дорожче «майок». Вони виготовляються з лінійного поліетилену, ПВД та сумішових варіантів. Ручки тут можуть бути прорізні з різного виду кріпленням, петлеві, мотузкові або пластикові. Пакети із застібками типу «конверт», із замком та інші. Мішки для господарських чи технічних потреб (наприклад, для сміття). Виготовляються із поліетиленів усіх видів, у тому числі вторинного використання, з додаванням різнокольорових барвників. Можуть мати ручки або стрічки, що затягують. Фірмові пакети, що служать рекламою конкретного підприємства на святі, презентації та інших подібних випадках. Виготовляються з різного поліетилену та мають зображення товарного знаку чи логотипу.

Поліпропіленова стрічка

Поліпропіленова стрічка застосовується для фіксації під час транспортування різноманітних вантажів. Це і вироби з деревини (фанера, картон, дошки, колоди, папір, меблі), і різні металоконструкції (труби, деталі та профілі), і всілякі будівельні матеріали (цегла, кахель, тротуарна плитка), і навіть побутова техніка, що вимагає особливого дбайливого відношення. Особливо цінно те, що при розтягуванні ширина стрічки не змінюється,…

Поліпропіленова стрічка застосовується для фіксації під час транспортування різноманітних вантажів. Це і вироби з деревини (фанера, картон, дошки, колоди, папір, меблі), і різні металоконструкції (труби, деталі та профілі), і всілякі будівельні матеріали (цегла, кахель, тротуарна плитка), і навіть побутова техніка, що вимагає особливого дбайливого відношення. Особливо цінно те, що при розтягуванні ширина стрічки не змінюється, вона має високу міцність. Це дозволяє використовувати її для кріплення на піддонах вантажів із вагою до п’яти тонн, жорстко фіксуючи центр ваги. Стреппінг стрічка має санітарний сертифікат, що дозволяє застосовувати її для транспортування харчових продуктів.

Крім поліпропіленової стрічки є всі аксесуари (скоби затискні та дротяні, натяжні та комбіновані пристрої, захисні куточки та багато іншого), а також пакувальне обладнання.