Головна / / Про компанію

Про компанію

Історія та опис діяльності

 • Група компаній «ХІМ ТОРГ» була заснована у 2008 році. За час існування ми встигли стати одним із ведучих дилерів нафтохімічних підприємств на території України та успішно займаємося продажами полімерних матеріалів.
 • Повага до інтересів клієнтів, гнучкий підхід до цінової політики, постійна наявність продукції, широкий асортимент, оптимальне ціноутворення, встановлення довгострокових партнерських стосунків є для нас головними критеріями при роботі із споживачами полімерної сировини.
2009 Рік заснування
+50 Співробітників
 • Наявність власного відділу логістики дозволяє здійснювати прямі постачання із заводів-виробників, а також організовувати доставку нашим клієнтам. Ми маємо у розпорядженні 5 складських площ в різних регіонах України - Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, що є достатньо зручним для наших клієнтів.
 • Починаючи з 2009 року нами була заснована компанія по виробництву вторинної гранули поліетилену та поліпропілену. Наші вторинні полімери виготовлені на сучасному обладнанні із застосуванням передових технологій у сфері переробки.
 • У 2014 році ми започаткували виробництво поліетиленової плівки, а через пару років освоїли випуск поліетиленових пакетів і поліпропіленової бандажної стрічки.
 • Ми допоможемо підібрати необхідну Вам сировину, виходячи з особливостей Вашого виробництва і подальшого використання продукції підприємства покупця. Наші технологи проконсультують Вас про можливість застосування вторинного поліпропілену і вторинного поліетилену у Вашому виробництві.
 • Основним принципом для наших підприємств є встановлення значиміших партнерських стосунків, далеких від простої форми "продавець-покупець". Для компаній, що співпрацюють з нами, стає можливим використання товарного кредиту, гнучкої системи знижок, демпфування несприятливих цінових коливань ринку, пролонгована взаємовигідна співпраця.
 • Наші корпоративні цінності дозволяють нам працювати як одна команда і відстоювати наші переконання завжди і скрізь. Усі наші цінності базуються на нашому досвіді і служать основою нашого просування вперед.
 • Жодні, навіть найбільш вдалі починання і принципи роботи не будуть якісними без можливості встановлення і підтримки шанобливих і дружніх людських відносин між робочими колективами різних компаній. У разі роботи з Групою компаній "Хім Торг" Ви можете бути впевнені, що знайдете не лише надійного партнера по бізнесу, але також і доброзичливих, чуйних людей, дотепних співрозмовників, здатних обговорити будь-які питання в невимушеній атмосфері.
 • Ми будемо раді запропонувати Вам якісну продукцію і відмінний сервіс.

Корпоративні цінності

01

Орієнтованість на клієнта

Для забезпечення Вашого розвитку та конкурентоспроможності, тому що ми цінуємо те, що Ви обираєте саме нас.

02

Сталий розвиток

Ми прагнемо лідерства, дивимося далеко вперед і не втрачаємо можливості вчитися та розвиватися.

03

Партнерство та довіра

Ми поважаємо та довіряємо Вам, разом ми націлені на досягнення високих результатів.

04

Надійність та безпека

Ми вільні в тому, щоб виявляти ініціативу та рішуче діяти в наших та Ваших інтересах, ми несемо відповідальність за свої дії.

Умови співпраці

 • 01 Підписання довгострокового контракту з можливістю подальшої його пролонгації, що
  значно спрощує роботу з клієнтами.
 • 02 Робота з передоплати, гнучка система знижок, а також для постійних клієнтів надання
  товарного кредиту.
 • 03 У нас є власний відділ логістики. Численні зв'язки та контакти з транспортними компаніями
  та перевізниками по всій Україні дають можливість без проблем знайти транспорт для
  доставки товару прямо на Ваш склад.
 • 04 Надання послуг рециклінгу відходів полімерів на давальницькій основі.
 • 05 Для постійних клієнтів та тих, кому необхідні великі обсяги для виробництва, існує
  можливість попереднього замовлення товару. Необхідно лише вибрати товар та його
  виробника і ми повідомимо Вам всю інформацію щодо цін та термінів постачання цього
  товару.

Полімерна упаковка

Поліетиленова плівка

Поліетиленові пакети

Поліпропіленова стрічка

Вторинний полімер