Головна / / Полімерна упаковка / / Вторинний полімер

Вторинний полімер

Вторинний поліетілен

Група компаній “ХІМ ТОРГ” займається вторинною переробкою усіх видів полімерів: поліетилену високого та низького тиску, полістиролу, поліпропілену. Основною проблемою цього виду діяльності є очищення і збереження первинних властивостей матеріалу, що переробляється. Маючи великий досвід рециклінгу і працюючи на сучасному устаткуванні фірми EREMA, технологам нашого підприємства вдалося досягти необхідних результатів. Отримувана нами вторинна сировина, знаходить широкий…

Група компаній “ХІМ ТОРГ” займається вторинною переробкою усіх видів полімерів: поліетилену високого та низького тиску, полістиролу, поліпропілену. Основною проблемою цього виду діяльності є очищення і збереження первинних властивостей матеріалу, що переробляється. Маючи великий досвід рециклінгу і працюючи на сучасному устаткуванні фірми EREMA, технологам нашого підприємства вдалося досягти необхідних результатів. Отримувана нами вторинна сировина, знаходить широкий спектр застосування на устаткуванні для виробництва, як литних деталей, так і різноманітних виробів екструзій. За бажанням замовника можливе фарбування вторинної сировини полімерними барвниками практично у будь-який колір.

Вторинний поліетилен все більше набирає популярності у виробників плівок. Причиною тому являється застосування сучасних технологій в процесі переробки відходів поліетилену, що дозволяє отримати на виході гранулу високої якості при низькій вартості в порівнянні з первинною сировиною. Отримуваний у результаті вторинний гранульований поліетилен йде на виготовлення усіх видів товщини плівок.

Вторинний поліпропілен

Група компаній “ХІМ ТОРГ” займається вторинною переробкою усіх видів полімерів: поліетилену високого і низького тиску, полістиролу, поліпропілену. Основною проблемою цього виду діяльності є очищення і збереження первинних властивостей матеріалу, що переробляється. Маючи великий досвід рециклінгу і працюючи на сучасному устаткуванні, технологам нашого підприємства вдалося досягти необхідних результатів. Отримувана нами вторинна сировина, знаходить широкий спектр застосування…

Група компаній “ХІМ ТОРГ” займається вторинною переробкою усіх видів полімерів: поліетилену високого і низького тиску, полістиролу, поліпропілену. Основною проблемою цього виду діяльності є очищення і збереження первинних властивостей матеріалу, що переробляється. Маючи великий досвід рециклінгу і працюючи на сучасному устаткуванні, технологам нашого підприємства вдалося досягти необхідних результатів. Отримувана нами вторинна сировина, знаходить широкий спектр застосування на устаткуванні для виробництва, як литних деталей, так і різноманітних виробів екструзій. За бажанням замовника можливе фарбування вторинної сировини полімерними барвниками практично у будь-який колір.

Вторинна гранула поліпропілену нашої компанії – це результат переробки тільки чистих відходів виробництва поліпропіленової плівки. Якість нашої продукції висока і стабільна, оскільки ми не використовуємо полігонні відходи, а тільки відходи у вигляді браку, списань, неліквідів багатьох підприємств. Ми робимо поліпропіленову гранулу як прозору, так і будь-якого іншого кольору, використовуючи якісні барвники. Гранули нашого виробництва ідеально підходять для екструзії плівок, листа, труб, а також для промислового випуску різноманітних виробів на термопластавтоматах.

Вторинний полістірол

Вторинний полістирол має аналогічні фізико-хімічні та інші експлуатаційні характеристики первинки. Це досягається завдяки використанню сучасних технологій сепарації, очищення і переробки відходів ливарного виробництва полімерних виробів з монолітного або спіненого полістиролу. При цьому вторинна ПС відрізняється від свого первинного аналога вигіднішою ціною, яка дозволяє відчутно знизити собівартість готової продукції і підвищити її конкурентоспроможність на ринку. Полістирол…

Вторинний полістирол має аналогічні фізико-хімічні та інші експлуатаційні характеристики первинки. Це досягається завдяки використанню сучасних технологій сепарації, очищення і переробки відходів ливарного виробництва полімерних виробів з монолітного або спіненого полістиролу.

При цьому вторинна ПС відрізняється від свого первинного аналога вигіднішою ціною, яка дозволяє відчутно знизити собівартість готової продукції і підвищити її конкурентоспроможність на ринку.

Полістирол (ПС) є одним із найбільш поширених полімерних матеріалів, який використовується у виробництві канцтоварів, побутових приладів, устаткування, світлотехніки, будівельних матеріалів, утеплювачів і облицювання, а також при виготовленні упаковки завдяки основним його технічним перевагам:

  • Оптимальне поєднання жорсткості та гнучкості;
  • Міцність і стійкість до механічної дії;
  • Хімічна інертність;
  • Світлорозсіювальні та електроізоляційні властивості;
  • Екологічна чистота.